Samodzielna aranżacja boksów biurowych to wbrew pozorom coraz bardziej popularny trend. Wiele biurowców wynajmujących niewielką powierzchnię decyduje się na oferowanie gotowych i sprawdzonych rozwiązań, jednakże od czasu do czasu pozostawia się nieco klientowi.

 

Zalety samodzielnego urządzania

 

Największą zaletą jest w tym przypadku możliwość dostosowania do branży i potrzeb. Wszakże jeden fachowiec w biurze potrzebuje dużo miejsca na dokumenty, a na przykład grafik musi posiadać komputer, tablet graficzny i trochę miejsca na resztę sprzętu elektronicznego. W takim boksie łatwiej jest zastosować biurko odpowiednie do potrzeb. Księgowy otrzyma mniejsze biurko, ale obok można dostawić dodatkowy regał na dokumenty lub kuwetki na stosy faktur. Dla grafika natomiast kosztem miejsca na papiery dodać można ergonomiczne biurko z wieloma zakamarkami na sprzęt.

 

Koszta aranżacji

 

Wbrew pozorom samodzielne wykonywanie tych czynności nie musi być wiele droższe. Wszakże tak czy inaczej duże biurowce załatwiając wyposażenie korzystają z dostawców o uznanej w branży renomie. Zatem korzystając z ich katalogów również możemy uzyskać podobne ceny przy jednoczesnej pełnej dowolności konfiguracji i rozszerzania konkretnych funkcjonalności i tak niewielkiego pomieszczenia czy boksu. Czas realizacji również będzie symboliczny z prostego względu, gotowe elementy i tak czekają na klientów w magazynach dostawców. Z wyborem również nie będzie najmniejszego problemu, mili doradcy klienta na pewno pozwolą przekuć wizję w rzeczywistość.